ukc_tiszakecske_5
ukc_tiszakecske_6
Címlap Férfi szakosztály

A közelmúltban történtek

• A Lajosmizsei UKC egyik legigéretesebb korosztálya a 94-95-ös születésű OSB csapat. Kiválóan fejlődtek az elmúlt bajnoki évben és néhányan már stabil kerettagokká váltak a felnőtt csapatunkban is.

A jövő nagy generációja lehet a következő években!

• Térdre kényszerítette fiatal csapatunk a bácsalmási felnőtteket!

A Lajosmizsei UKC történetében a PVSE Bácsalmás férfi kézilabda csapata felett aratta a legnagyobb arányú 21 gólos felnőtt győzelmét.

Végeredmény: 44:23 (21:9)

• A Lajosmizsei UKC az év egyik legjobb mérkőzésén hatalmas csatában, mindössze 3 góllal maradt alul a teljesen felnőtt játékosokat adó bajnok Dunaföldvár VKC csapatával szemben.

Az NB II-es szinvonalú mérkőzés végeredménye: 22:25

• Kemény férfias küzdelem jellemezte a Dunaföldvár VSE elleni mérkőzésünket, amelyen fiatal játékosaink az utolsó percig harcban álltak a gyözelemért.

Az év egyik legszinvonalasabb játékát nyújtotta az UKC!

Lajosmizsei UKC
Pontot mentett az UKC Gyulán PDF Nyomtatás E-mail
NB II női felnőtt
Írta: Administrator
2016. október 30. vasárnap, 12:26

Az elmúlt fordulóban az UKC nehéz mérkőzésen de végig több gólos előnnyel vezetve verték az algyői lányokat minimális különbséggel, a hazaiak pedig Szarvason szenvedtek vereséget az elmúlt bajnokság ezüstérmesétől.  A mérkőzés győztese megragadhat a tabella felső részében, a vesztese pedig a középmezőnybe csúszhat vissza. Az előjelek alapján küzdelmes mérkőzésre lehetett számítani.

Jól rajtolt  a hazai csapat a népes szurkolótábora buzdítására.  Nagyon korán előbb kettő gólos 7.perc (4:2) majd négy gólos előnyt szereztek 13. perc (7:3). A mérkőzés 10. percében már a vendégeknek időkéréssel kellett rendezni a soraikat a jól játszó hazaiakkal szemben. A félidő kettőharmadához érve, folyamatosan zárkózottak fel a mizsei lányok 22.perc (10:8) illetve 29. perc (14:12). A félidő utolsó percei őrült iramban értek véget, sok hibával mind a két oldalon. Félidő: 15:12

A második félidőben a gyulai csapat ott folytatta a játékot, ahol abba hagyta. Hatalmas iramot diktált és folyamatosan tartotta a 2-3 gólos előnyét, a formáját nehezen találó vendégekkel szemben.  A vendégek folyamatosan küzdöttek, de egy pillanatra sem adták fel a mérkőzést. A 44. percben már csak 20:19-es előnyt mutatott az eredményjelző.  Egy hazai időkéréssel még sikerült újabb energiát mozgósítani a gyulai lányokban, amellyel ismét négy gólra növelték az előnyüket 48. perc  (23:19). Azonban látszódott, hogy ha nem fognak cserélni, akkor saját iramuk csapdájába esnek, mert az UKC egyre taktikusabban játszott és kevésbé voltak fáradtak. Az utolsó 7-8 percre úgy érkeztek bele a csapatok, hogy a hazaiak vezettek 23. perc (26:23) arányban. A végjátékhoz közeledve először a mizsei edző kért időt az 53. percben, amelynek következtében az UKC 4 perc alatt ledolgozta a hátrányát 57. perc (26:26). Majd Tövisháti Zsombor a hazaiak edzője próbálta utolsó energiájukat mozgósítani a gyulai lányokban, akik még újra előnyt tudtak szerezni az 58. percben (27:26). A vendégek edzője Nagy Ferenc az utolsó 25 másodpercben kikérte harmadik időkérését is, és az utolsó támadásra átszervezte csapatát.  A mizsei lányok végrehajtották edzőjük taktikai utasítását és  5 másodperccel a mérkőzés vége előtt kiegyenlítettek. Az izgalmas és hangulatos mérkőzésen igazságos döntetlen született, amelyben mind a két csapat dicséretesen megküzdött a mérkőzés pontjaiért. Végeredmény: 27:27

Gyulasport NKFT: Borsós - Bagi (1), Rácz (2), SZABÓ R. (9), Nagy (2), DÁVID (5), Csapó (4) Csere: Nagy B.(kapus)- Zubor (1),Nagy .(2), Asztalos (1), Rokszin, Balogh. Boruzs, Csiffáry. Edző: Tövisháti Zsombor Hivatalos személyek: Riczu Antónia, Pásztor Olivér

Lajosmizsei UKC:  SZENTESI-KOVÁCS - Kapus, Dudás; ÁY (13); Pető; Bede (2); Bujdosó; Szilágyi; Csere: LUDNAI (8); HALÁSZ (3); Kóra, Straub, Wunderling (1), Sápi, Árok, Edző: Nagy Ferenc; Hivatalos személyek: Balis Mihály,

Játékvezetők: Dáné Rita, Kovács Sarolta Hanna Versenybíró: Hirt György

Gyulasport NKFT - Lajosmizsei UKC   27:27 (15:12)

Kétpercesek: 5 illetve 1

Hétméteresek: 8/4 illetve 6/5

Időkérések:  21. perc, 43. perc, 57. perc illetve 10. perc, 53. perc, 59. perc

Nagy Ferenc edző:  A mai nap tovább folytatódott számunkra a bajnoki sorsolás nehéz mérkőzéseinek sora. Nehéz folyamatosan fenntartani és formát igazítani az egymást követő rangadókra (Makó, Csorvás, Algyő, Gyula), ha többször üresjáratos hétvégeink vannak a bajnokságban. Bravúrnak kell tekinteni a pontszerzésünket, annak ellenére is, hogy 2 pontért jöttünk Gyulára. Egy folyamatosan zengő és buzdító szurkolói hangulatban, a stílusosan játszó és jó játékerőt felmutató,      gyulai csapat szájából sikerült a fél sajtot megszereznünk az utolsó másodpercekben.  Ma több meghatározó játékosom teljesítménye elmaradt a várttól, így folyamatosan szaladnunk kellett az eredmény után. Taktikai fegyelmünk javulásával és a fizikális erőinkkel jól gazdálkodva, a mérkőzés végére utolértük az elfáradó és a játékban elhalványuló ellenfelünket.

Tovabbi hirek
Módosítás dátuma: 2016. október 30. vasárnap, 12:30

Ismét fontos győzelmet szerzett az UKC PDF Nyomtatás E-mail
2016. október 16. vasárnap, 16:27

Először találkozott egymással a Lajosmizsei UKC és a Fiatal Kézilabdások SE NB II-es női kézilabda csapata. Az elmúlt fordulóban a mizsei lányok Békéscsabán verték a csorvási lányokat, a vendégek pedig hazai pályán szenvedtek vereséget a szarvasi lányoktól. A mérkőzésnek akár a több NB I/B-s szintű  erős felépítésű és magas játékosokat felvonultató Algyő is lehetett volna az esélyese, de a teljesen átalakított lajosmizsei játékosokkal felálló UKC, remek formáról és játék erőről tett tanúbizonyságot az elmúlt fordulókban a bajnokság favoritjaival a Makóval és a Csorvással szemben.

A mérkőzés első gólját a Lajosmizsei UKC szerezte meg. A hazai csapat az első percektől fogva taktikus játékkal folyamatosan igyekezete növelni az előnyét a meglepett vendégekkel, akik nem találtak fogást a Lajosmizsei UKC játékában.  Előbb kettő - három gólos előnyt szereztek majd a félidő hajrájában, a 29. percben már 15:11 -re vezetett az UKC. Az utolsó perc adok - kapok játékában a vendégek voltak eredményesebbek. Félidő: 16:13

A második félidő első perceiben a mizsei lányok ott folytatták ahol abba hagyták az első félidei játékot.  Akár már félidő elején el is dönthették volna a mérkőzés sorsát, ha nem kerülnek emberhátrányos helyzetekbe. Előbb tartósan 4 gólos előnyt birtokoltak és látszódott, hogy a vendégek kezdenek kimerülni a folyamatos felzárkózásba 37. perc (20:16). Aztán a hazaiak és a vendégek nagy akarata, izzadságos küzdelmekbe ágyazódott be. Az UKC a mérkőzés félidejében háromszor is kettős emberhátrányba került, amely megakadályozta a saját előnyének a gyarapítását, sőt inkább lassú apadása volt a megfigyelhető 44. perc (24:21). A két csapat hatalmas taktikai és fizikai küzdelmet vívott egymással. A kiállításokat mind a két oldalra következetesen megítélő játékvezetők, mind a két csapatot egyformán egyre nehezebb és nehezebb próba elé állította. Azonban a csapatok küzdelme nem hogy halványodott volna, sőt inkább fokozódott. Utolsó energiájukat is mozgósította mind a két fél. Az utolsó 5 - 6 percre már az UKC előnye csupán egy - két gólra fogyatkozott, de az izgalmas végjátékban az UKC volt a taktikusabb és a hátralevő időben már nem tudta elveszíteni a mérkőzést akkor sem, ha a találkozó utolsó találatát az algyői lányok szerezték meg.  Az UKC teljesen megérdemelten nyerte a mérkőzést, biztosan uralva a mérkőzés minden egyes percét. Végeredmény 30:29

Lajosmizsei UKC:  SZENTESI-KOVÁCS- Kapus, Dudás (3); ÁY (9); Pető (3); BEDE (7); Kovács (2); Szilágyi (1); Csere: Czigány; Bújdosó (1); RAPI(4), Straub,Wunderling, Kóra,Sápi,Árok, Edző: Nagy Ferenc; Hivatalos személyek: Balis Mihály,

Fiatal Kézilabdások SE: Almási - GERCSÓ 9/5, Réti 2, Dávid Zs. 6, Vér 3, TÓTH 5, Regl. Csere: Dávid D. (kapus) Dankó 2, Csányi 1, Alföldi 1, Sándor L., Sándor P., Fejes, Draxler, Faragó. Edző: Arany Zoltán

Játékvezetők: Bozó Zoltán, Mezei Zoltán Versenybíró: Korponai Mihály

Lajosmizsei UKC - Fiatal Kézilabdások SE  30:29 (16:13)

Kétpercesek: 8 illetve 7

Hétméteresek: 6/5 illetve 6/5

Időkérések:  23. perc, 50. perc,  illetve 18. perc, 47. perc, 57. perc

Nagy Ferenc edző: A csapat ma ismét remek teljesítményt nyújtott és a lányok fegyelmezetten betartották a taktikai utasításokat a ki nem mondott rangadón. Az első perctől kezdődően folyamatosan 2-3-4 gólos előnnyel, magabiztosan a kezünkben tartottuk a mérkőzést a jó erőt felvonultató Algyővel szemben. Ismét fontos győzelmet szereztünk, amely újabb értékes pontokat jelenthet a végelszámolásban a riválisaink közötti versenyben.

Módosítás dátuma: 2016. október 16. vasárnap, 17:01

Junior lányaink vereséggel folytatták PDF Nyomtatás E-mail
NB II junior
2016. október 05. szerda, 06:11

Az elmúlt hétvégén Békéscsabára utaztunk és a Csorvás csapatával szemben léptünk pályára, ahol junior lányaink 7 gólos vereséget szenvedtek.

Rosszul kezdtük a találkozót. A csorvási lányoknak már a 10. percben 5 gólos előnyük volt. A védekezésünk és a támadásunk nem működött, nem volt meg azt a lendületet, ami az előző hétvégén a Makói csapat ellen mutattunk. Az első félidő végére sem tudtuk össze szedni a játékunkat, így maradt az 5 gólos különbség a Csorvás javára.

A második félidőt valamivel jobban kezdtük, de ez sem volt elég, hogy közelebb kerüljünk az ellenfelünkhöz. A 12. percben még 4 gól volt a hátrányunk, de onnantól kezdve a különbség egyre csak nőtt. Junior lányaink teljesen elfáradtak így 7 gólos vereség lett a végén.

Összességében megérdemelten tartotta otthon a Csorvás a 2 pontot. Ezen a napon bennük sokkal nagyobb tűz égett, mint az UKC-s juniorokban. Tanulni kell a hibákból és továbblépni, hiszen 2 hét múlva a bajnokság következő fordulójában az Algyő csapatával fogunk megmérkőzni.

Lajosmizsei UKC: Sárközi, Batucsik (kapusok); Rapi (3); WUNDERLING (5); BUJDOSÓ (7); SAJÓ (5); Kóra (3); Treiber (1); csere: Vas; Hajzer; Nagy; Lakatos; Vén; Kossa edző: Nagy Ferenc

Csorvási SK: Németh; Zsiga; GAJDÁCS (5); Mitykó (2); PETROVSZKI (7); KURUCZ (9); Samu (3); Popol (1); Ivanics (1); Békefi; Baráth (3); Lévai B.; Lévai V.; Gömöri edző:

Játékvezetők: Lengyel Vivien, Sebestyén Fanni

Csorvási SK- Lajosmizsei UKC 31:24 (17:12)

Kétpercesek: 5 illetve 7

Hétméteresek: 6/5 illetve 7/5

Nagy Ferenc edző: Junior csapatom a mérkőzés első 8-10 percét álmosan kezdte így nagyon korán kialakult az 5-6 gólos különbség a két csapat között, amely végig kísérte az egész mérkőzést.

Módosítás dátuma: 2016. október 05. szerda, 06:16

Remekül rajtoltak a juniorok PDF Nyomtatás E-mail
NB II női junior
2016. szeptember 26. hétfő, 07:52

Az 2016/2017-es év első bajnoki mérkőzését a Makói KC csapatával játszottuk. Az elmúlt év bajnoki mérkőzése alapján tudtuk, hogy a junioroknak nem lesz könnyű dolga, de a zömmel fiatalokból álló csapatunk szoros meccsen hazai pályán tartotta a bajnoki 2 pontot.

A mérkőzés első 10 percében a csapatok fej-fej mellett haladtak. Hol az UKC-s lányok, hol pedig a Makóiak mentek el egy góllal. A félidő középső időszakában a támadásunk és védekezésünk is átmeneti hullámvölgybe került.. Ezt remekül használták ki a Makói játékosok, melynek eredményeképpen 5 gólos előnyt szereztek. A mérkőzés 22. percétől csapatunk játéka rendeződött így az 5 gólos hátrányunkat hamar le tudtuk dolgozni és a félidő végére csak 1 gól volt a két csapat között a különbség a Makó javára.

A második félidőt remekül kezdtük. A 6. percben már döntetlen volt az állás. Támadó játékunk nagyon feljavult, jól játszottunk és a védekezésünk is összeállt. A 15. percben már 5 gólos előnyünk volt, de még a győzelmünk ekkor sem volt biztos. A 20. perctől csapatunk elfáradni látszott, így a Makói lányok a 29. percre utolérték az UKC-s lányokat. Az utolsó percben viszont az UKC-s lányok  jól koncentráltak hiszen a végjátékban újabb 2 góllal biztosították be a hazai győzelmüket.

Lajosmizsei UKC: Sárközi- kapus; TREIBER (4); Wunderling (2); Rapi (2); BUJDOSÓ (15); KÓRA (4); Lénárt; Csere: Vas; Tóth; Radva; Batucsik; Hajzer; Nagy; Lakatos; Vén; Risai. Edző: Kecskeméti Edit, Dudás Kata, Balis Mihály

Makói KC: Stefanik; Kádár; Dénes D.; Dénes; Hadobás; Horváth; Szél; Lakatos; Szűcs; Rácz; Kiss; Csák; Murvai; Antal. Edző: Draxler Orsolya

Játékvezetők: Acsai László, Kolarovszki Zoltán

Lajosmizsei UKC- Makói KC 27:25 (11:12)

Módosítás dátuma: 2016. október 02. vasárnap, 08:54

Értékes 2 pont Csorvásról PDF Nyomtatás E-mail
2016. október 02. vasárnap, 09:00

Csorvás vendégeként Békéscsabán találkozott ismét egymással a Csorvási SK és a Lajosmizsei UKC női kézilabda csapata. A két csapat mindig izgalmas és taktikus mérkőzést játszik egymással. Az elmúlt hétvégén a hazaiak kikaptak a Szarvas csapatától, a mizseiek pedig hazai pályán veszítettek a végjátékban a Makóval szemben.

Az első félidő a fegyelmezett taktikával fellépő és  remek  játékot nyújtó UKC játékával indult. A hazai csapat  19 perc alatt mindössze 1 gólig jutott, míg az ellenfele már a 7. gólját rámolta be az állva hagyott csorvásiak kapujába. A hazai csapat lassan - lassan kezdett felébredni a kezdeti sokkból és megpróbált felzárkózni. Azonban a mizsei lányok továbbra is jó formát mutattak. A félidő végére a csapatok 8:12-es állással mehettek pihenőre.

A második félidőben is remekül rajtolt az UKC. Két szép találattal már ismét 6 gólra növelték az előnyüket a vendégek. A 16. percben szintén 6 gólos előnyt mutatott az eredményjelző (13:19) Ezen a mérkőzésen, ekkora hátrányt ledolgozni már szinte lehetetlen, két azonos képességgel rendelkező csapat esetén. Ezért a kérdés csupán már csak az volt, hogy a végére milyen arányú vendég győzelem születik. A csorvás megpróbált mindent, de a lajosmizseiek rendre megoldották a feladataikat. A mérkőzés végére 20:23-as vendéggyőzelem született.

Lajosmizsei UKC:  SZENTESI-KOVÁCS- Kapus, Dudás (1); ÁY (11); Pető (2); BEDE (5); Kovács (3); Szilágyi (3); Csere: Czigány; Bújdosó (1); Rapi, Wunderling, Kóra,Árok, Edző: Nagy Ferenc; Hivatalos személyek: Balis Mihály,

Csorvási SK: MAJOR (5);Greksza, Ivanics, Baráth, Papol, Németh, Zsiga, Gajdács, Petrovszki, KURUCZ (4), BÍRÓ (5); Madar (1),Sajben (3);Kecskeméti (2); Edző: Baráth Lajos; Hivatalos személyek: Mike Mária, Nema Szabolcs, Samu Tímea

Játékvezetők: Lengyel Vivien, Sebestyén Fanni Versenybíró: Bodóczi András

Csorvási SK - Lajosmizsei UKC  20:23 (8:12)

Kétpercesek: 2 illetve 3

Hétméteresek: 2/2 illetve 4/2

Időkérések:  13. perc, 54. perc, 59. perc illetve 23. perc, 54. perc, 59. perc

Nagy Ferenc edző: Nehéz sorsolása van az idei évre teljesen átalakult csapatomnak. Már a bajnokság elején, egymást követő rangadókra kell készülnünk. Az elmúlt hétvégén hazai pályán veszítettünk el egy fordulatos rangadót az utolsó percekben a Makóval szemben. Most idegenben a bajnokság egyik legjobb csapatától hoztuk haza a kettő pontot. A lányok betartották a taktikai elképzelésemet és így végig magabiztosan vezetve, értékes győzelmet szerzett idegenben.

Módosítás dátuma: 2016. október 03. hétfő, 15:24

Izgalmas mérkőzést vesztett az UKC a Makóval szemben PDF Nyomtatás E-mail
2016. szeptember 25. vasárnap, 08:44

Az elmúlt bajnokságnak a dobogóról leszorult két csapata találkozott egymással Lajosmizsén. Hasonlóan az elmúlt bajnoki évben látottaknak megfelelően, most is fordulatos és izgalmas mérkőzést játszott a két női csapat.

Az első félidő kettő gyors vendég góllal kezdődött, amelyre szintén kettő góllal válaszoltak a hazaiak. A csapatok erőviszonyai teljesen kiegyenlített voltak. A pályán lévő csapatok nagy taktikai fegyelmezettséggel játszottak. Mind a két csapat edzője remek taktikát talált ki a mérkőzésre. Fej – fej mellett születtek a gólok, de egyik csapatnak sem sikerült többgólos előnyre szert tenni.  A félidő 13:13-as állással ért véget.

A második félidő első perceiben az UKC-s lányok gyorsan kettő gólos előnyt szereztek, ami nem tartott sokáig. A vendégek a következő percekben szerzett három találatukkal megfordították a mérkőzés állását.  A gólok hasonlóan az első félidőben látottaknak megfelelően felváltva estek ezek után egészen a 17. percig, a 19:19 állásig. A hazaiak a következő néhány percben nem tudták eredményesen befejezni a támadásokat így a 27. percre 21:23-as előnyhöz jutottak a vendégek. A végjáték drámaira sikeredett.  Előbb újabb góllal felzárkózott a hazai csapat, majd kettős ember előnybe is kerültek az utolsó percre.  Azonban a fáradság előbb egy technikai hibát, majd egy meggondolatlan védelmi hibát okozott, amely azonnali piros lapot és hétméterest (az új szabály miatt) eredményezett, amelyet a Makó értékesített. 22:24

Lajosmizsei UKC:  SZENTESI-KOVÁCS- Kapus, DUDÁS (4); ÁY (6); Pető (1); BEDE (5); KOVÁCS (5); Szilágyi (1); Csere: Czigány; Bújdosó (1); Rapi, Wunderling, Sápi, Árok, Edző: ; Hivatalos személyek: Balis Mihály,

Játékvezetők: Acsai László, Kolarovszki Zoltán Versenybíró: Lukács Gábor

Lajosmizsei UKC - Makó KC  22:24 (13:13)

Kétpercesek: 3 illetve 4

Hétméteresek: 4/2 illetve 5/3

Időkérések:  23. perc, 52. perc, 59. perc illetve 10. perc, 54. perc, 59. perc

Nagy Ferenc edző: A bajnokság egyik favoritjával játszottunk izgalmas mérkőzést, amelyet teljesen kiegyenlített erőviszonyok és taktikai küzdelmek uraltak. A végjátékban a lányaink   kritikus pillanatban nem voltak  elég türelmesek és koncentráltak. Ez a minimális kihagyás a végjátékban megpecsételte a sorsunkat és az 59 percnyi felkészült játékunkat alig fél perc alatt leértékelte.

Módosítás dátuma: 2016. október 02. vasárnap, 08:49

Rangadót nyertek az UKC-s lányok PDF Nyomtatás E-mail
2015. november 09. hétfő, 12:36

Az NB II Dél-Keleti csoportjának 6. fordulójában a tabella élén álló Marosmenti NKSE női kézilabda csapatát fogadtuk. Az elmúlt fordulóban a vendégek biztos győzelmet szereztek otthonukban a Szeghalom csapata ellen, míg az UKC is idegenben szerzett biztos győzelmet a gyulai lányokkal szemben. Az előjelek egyik csapat számára sem voltak kedvezőek, hiszen a vendégeket sérülések a hazaiakat pedig a heti felkészülésben a munkahelyi elfoglaltságok nehezítették. A két csapat még nem találkozott egymással.

Az első félidőben a marosmentiek kezdtek jobban és 3:1-re megléptek a mérkőzés 5 percében. Az UKC-s lányok a mérkőzés első perceiben még nem találták saját ritmusukat. Aztán a következő 10 percben átvették a mizsei lányok a játék szervezését és a félidő 16. percében már 9:6 ra vezettek. A félidő hajrájában 7m -est hibáztak a hazaiak és a támadásaikban is pontatlanul fejeztek be így visszajöttek a mérkőzésbe a vendégek. A félidő 13:13-as állással zárult.

A második félidőben az UKC kezdett jobban és meglépett a 36. percben 17: 15 –re. Azonban a szívósan küzdő marosmentiek alig néhány perc alatt egyenlíteni tudtak és felzárkóztak 18:18-ra. A mizsei lányok támadó játéka feljavult és a félidő kétharmadára már 25:21 –es hazai előnynek örülhettek a mizsei nézők. A végjátékban mind a két csapat derakasan küzdött egymással, a két edző pedig nagy taktikai csatát vívott egymással. A hazai csapat az utolsó 10 percben többször is emberhátrányos helyzetbe került így ismét szorossá váltak az utolsó percek.  Az UKC végig irányította a mérkőzést és megérdemelten nyert a nagyon szívósan játszó Marosmenti NKSE csapata ellen.

Lajosmizsei UKC:  ZSOLDOSNÉ- Kapus, LUDNAI (2); HERCEG (11); Olah (3); BEDE (4); Molnár (3); Holló (1); Csere: Dudás (2); Halász (1); PRÓKAI (3); Horváth; Áy Nikolett; Szőrös, Kovács (1); Straub, Edző: Nagy Ferenc; Hivatalos személyek: Balis Mihály,

Marosmenti NKSE: Kürti (3);Molnár, Cseh, Pintér, SÁRKÁNY (8); Nagy (1),SZOMBATI (4);KOZSERÁN (3);Nagy O,Woller, Murvai, Máté, Práger; Edző: Nagy János Miklós; Hivatalos személyí. Batári Erika

Játékvezetők: Szakálas Alex, Varasdi Levente Zoltán; Versenybíró: Turák Lajos

Lajosmizsei UKC  - Marosmenti NKSE 29:27 (13:13)

Kétpercesek: 5 illetve 2

Hétméteresek: 4/2 illetve 6/4

Időkérések:  29. perc, 50. perc, 59. perc illetve 10. perc, 27. perc

Nagy Ferenc edző: A bajnokság egyik legjobb csapatát fogadtuk. Bár sérültjei vannak még is remek játékot mutattak be ellenünk. A mai napon nem játszottunk jól és szépen, inkább a küzdés dominált. A játékot irányítottuk és végig  a kezünkben volt a mérkőzés. Az utolsó percekben az emberhátrányos időszakaink nehézzé tették a mérkőzés végét.

Módosítás dátuma: 2015. november 09. hétfő, 14:44

Gyuláról hozott 2 pontot az UKC PDF Nyomtatás E-mail
2015. november 01. vasárnap, 15:25

Az UKC a legtávolabbi ellenfeléhez a Gyulai SE otthonába utazott. A papírforma biztos vendég győzelmet ígért, de az elmúlt hetekben jól erősítettek a hazaiak így akár megnehezíthették volna az mizsei lányok céljait. Szerencsére ez nem következett be és gól gazdag mérkőzésen biztosan nyert idegenben az UKC.

Gyulai SE: Kerekes; Török (2); Antal (1); NAGY (5); Papp; Rokszin; Pikó; JÁMBOR(5); KOCSIS (7); RAFFAI(9) Edző: Lakatos Tibor, Hivatalos személyek: Horváth László

Lajosmizsei UKC:  ZSOLDOSNÉ- Kapus, LUDNAI (5); HERCEG (11); OLÁH (6); Bede (2); MOLNÁR (1); Holló; Csere: Dudás (2); Halász (4); Prókai (2); Horváth; Áy Nikolett; Szőrös; Sápi;Árok Edző: Nagy Ferenc; Hivatalos személyek: Balis Mihály, Straub Diána

Játékvezetők: Katona János, Konyári Imre; Versenybíró: Kocsis - Sajti Anikó

Gyulai SE - Lajosmizsei UKC 29:36 (11:20)

Kétpercesek: 2 illetve 9

Hétméteresek: 7/7 illetve 5/4

Időkérések:  15. perc,  illetve nem volt

Nagy Ferenc edző:  Ma egy félidei jó játék is elég volt a győzelemhez, amelyet a csapat biztosan szerzett meg.

<< Első < Előző 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Következő > Utolsó >>

1. oldal / 17

Érkezők 2016/2017

Érkező játékosok: Szentesi- Kovács Renáta Orosháza NKC; Rapi Barbara Szent István SE;

Távozott játékosok: Herceg Réka, Molnár Csilla, Zsoldosné Lukács Erzsébet DR.; Ubornyák Mónika; Ludnai Fanni;

Felkészülési mérkőzések

Női felnőtt:

2016.08.27-28 Gyomaendrőd Ligetfürdő női kézilabdatorna: Csorvási KC, Szeghalom, Gyomaendrőd Nkk

Facebook

Kövesd az UKC-t a közösségi oldalakon is!

2014/2015-ös támogatóink

>

Partnereink

Mizse Kupa Nemzetközi Torna

Évről - évre megrendezésre kerül a Mizse Kupa Nemzetközi Utánpólás kézilabda torna, amelyen a HORVÁTORSZÁG, SZLOVÁKIA és MAGYARORSZÁG legjobb utánpótlás csapatai kerülenk meghívásra. Többször vett részt a tornáinkon a Magyar Serdülő válogatott is.

Diákolimpia

Korosztályos csapatainkkal a diákolimpiai versenyeken is rendszeresen részvesznek csapataink, amelyen 2-szer szereztek diákolipiai ezüstérmet 2004 és 2006-ban, és többszörös országos elődöntősök voltak.

Gyermek Bajnokság

A Lajosmizsei UKC évről - évre minden korosztályával meghatározó egyesülete a gyermek bajnokság versenysorozatának. Minden évben régió döntőkig és országos elődöntőkig jutottak a saját és az egy évvel idősebbek mezőnyében.

Szivacskézilabda Bajnokság

Egyesületünk legfiatalabb korosztályai a szivacskézilabda bajnokságban is szerepelnek. Az elmúlt években megyei döntőkön érmes helyezéseket értek el a gyerekeink. Régiódöntőkben pedig 3. helyezéseket szereztek. Általában több csapattal is szerepelünk egy korosztályban.

origo.hu

kezilabda.com

• MKSZ-döntések
    A Magyar Kézilabda Szövetség Elnöksége szeptember 18-i ülésén elfogadta a nõi válogatott Európa-bajnoki, a férfi válogatott világbajnoki felkészülési tervezetét, valamint a strandkézilabda-válogatottak 2012. évi világversenyeirõl...
  • Leváltották a Csurgó edzőjét
    A Csurgói KK vezetőedzője, és az egyesület elnökségének megállapodása alapján Bakó Botond kedden közös megegyezéssel távozik a felnőtt csapat éléről. Ugyancsak közös megegyezéssel megszűnik az...
  • Lábtörés a Pick Szeged ellenfelénél
    A Pick Szegeddel egy Bajnokok Ligája-csoportban lévő svájci Schaffhausen kapusa, Remo Quadrelli eltörte a lábát, ezért több hónapra kiesett, így a magyar csapat ellen sem...
  • Férfi kézi BL: kidőlt a Szeged csoportellenfelének kapusa
    Lábtörés miatt két-három hónapig nem játszhat Remo Quadrelli, a Pick-Szeged férfi kézilabdacsapatával azonos Bajnokok Ligája-csoportban szereplő svájci Schaffhausen kapusa. Bővebben... (http://www.kezilabda.com/ns/32451-Férfi-kézi-BL--kidőlt-a-Szeged-csoportellenfelének-kapusa)

handball.hu

• Az ETO BL-csoportmeccseinek időpontjai
    Az egyeztetések lezárását követően kialakultak a Győri Audi ETO KC 2012/2013-as Bajnokok Ligája csoportmérkőzéseinek időpontjai. Az időpontok az alábbiak szerint alakulnak:
  • Közlemény
    Az FTC Kézilabda Szakosztály ának közleménye a Nagymihály ( Michalovce ) elleni kinti BL-selejtező mérkőzésre vonatkozóan.
  • Tornagyőztes a válogatott
    Szlovákia legyőzésével százszázalékos teljesítménnyel nyerte meg a magyar válogatott a csehországi felkészülési torná t.
  • Megállítottuk a házigazdákat is
    18 órai kezdettel Csehország együttesével mérkőzött meg a magyar nőikézilabda-válogatott Chebben. A torna másik mai találkozóján Arzbergben Szlovákia Izlanddal csapott össze,...